• PEDAGOGICKÝ TÍM

        • Mgr. Zuzana Burjanová
        • Mgr. Zuzana BurjanováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 8. Plameniaky
        • Mgr. Marta Páleníková
        • Mgr. Marta PáleníkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 1.Kamzíky
        • Mgr. Jana Bilá
        • Mgr. Jana BiláUčiteľka
          Triedna učiteľka: 2. Žirafy
        • Mgr. Bernard Brisuda
        • Mgr. Bernard BrisudaVychovávateľ
        • Mgr. Barbora Drinková
        • Mgr. Barbora DrinkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 3. Kosatky
        • Mgr. Miroslava Ješková
        • Mgr. Miroslava JeškováVychovávateľka
        • Mgr. Dávid Králik
        • Mgr. Dávid KrálikUčiteľ
        • Mgr. Hana Lacová
        • Mgr. Hana LacováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 7. Sovy
        • Mgr. Mária Ledényiová
        • Mgr. Mária LedényiováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 5. Mravce
        • Mgr. Marián Lezo, PhD.
        • Mgr. Marián Lezo, PhD.Vychovávateľ
        • Mgr. Zuzana Ležanská
        • Mgr. Zuzana LežanskáUčiteľka
        • Mgr. Nadežda Makarová
        • Mgr. Nadežda MakarováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 6. Vydry
        • Mgr. Barbora Medvecková
        • Mgr. Barbora MedveckováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 4. Pandy
        •  Veronika Škultéty
        • Veronika ŠkultétyVychovávateľka
        • Mgr. Radomíra Příkaská
        • Mgr. Radomíra PříkaskáŠkolská psychologička
        • Mgr. Ľudmila Sedláčková
        • Mgr. Ľudmila SedláčkováŠkolská špeciálna pedagogička
        • Mgr. Ivan Srnka
        • Mgr. Ivan SrnkaVychovávateľ
        • Mgr. Ondrej Struhár
        • Mgr. Ondrej StruhárUčiteľ
          Triedny učiteľ: 3. Delfíny
        • Mgr. Mária Trenčanská
        • Mgr. Mária TrenčanskáUčiteľka
          Triedna učiteľka: 4. Koaly
        • Mgr. Juraj Urblík
        • Mgr. Juraj UrblíkUčiteľ
          Triedny učiteľ: 5. Včely
        • Mgr. Marek Budaj
        • Mgr. Marek BudajUčiteľ
        • Bc. Eva Čutková
        • Bc. Eva ČutkováVychovávateľka
        • Bc. Zuzana Gibláková
        • Bc. Zuzana GiblákováVychovávateľka
        • Mgr. Ján Kolesár
        • Mgr. Ján KolesárUčiteľ
        • Bc. Patrik Kozár
        • Bc. Patrik KozárUčiteľ
        •  Monika Láslopová
        • Monika LáslopováVychovávateľka
        •  Alexander Malík
        • Alexander MalíkVychovávateľ
        • Mgr. Ondrej Mikuláš
        • Mgr. Ondrej MikulášUčiteľ
        • Mgr. Miriama Olosová
        • Mgr. Miriama OlosováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 2. Zebry
        • Bc. Martina Palkovičová
        • Bc. Martina PalkovičováUčiteľka
        •  Katarína Plevová
        • Katarína PlevováVychovávateľka
        • Bc. Katarína Porubská
        • Bc. Katarína PorubskáUčiteľka
        • Mgr. Edmund Richardson
        • Mgr. Edmund RichardsonUčiteľ
        • Mgr. Ivan Srnka
        • Mgr. Ivan SrnkaUčiteľ
        • Mgr. Karolína Šromeková
        • Mgr. Karolína ŠromekováUčiteľka
        • Ing. Veronika Zelinková
        • Ing. Veronika ZelinkováVychovávateľka
        • Dr. Katarína Štulrajterová, PhD.
        • Dr. Katarína Štulrajterová, PhD.Učiteľka
    • Fotogaléria

      • Vyberáme z karantény I
      • Food art výzva - koronténa 2020
      • Delfíny a Kosatky- Plavecký kurz
      • Rok Sivka ohniváka (knižnica Turnianska) - kamzíky a žirafy
      • Karneval 2020
      • Kamzíky autobusári a priatelia
      • Hviezdoslavov Kubín- školské kolo
      • Babská jazda v Bibiane - žirafky a kamzice
      • Kamzíky sa vedia aj korčuľovať....
      • Keď tvoria Delfíny
      • Fyzika Vydier s Kajou
      • Zvyky a tradície - stridžie dni