• PEDAGOGICKÝ TÍM

        • Mgr. Zuzana Burjanová
        • Mgr. Zuzana BurjanováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 9. Plameniaky
        • Mgr. Marta Páleníková
        • Mgr. Marta PáleníkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 2. Kamzíky
        • Mgr. Jana Bilá
        • Mgr. Jana BiláUčiteľka
          Triedna učiteľka: 3. Žirafy
        • Mgr. Barbora Drinková
        • Mgr. Barbora DrinkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 4. Kosatky
        • Mgr. Miroslava Ješková
        • Mgr. Miroslava JeškováVychovávateľka
        • Mgr. Dávid Králik
        • Mgr. Dávid KrálikUčiteľ
        • Mgr. Mária Ledényiová
        • Mgr. Mária LedényiováUčiteľka
        • Mgr. Zuzana Ležanská
        • Mgr. Zuzana LežanskáUčiteľka
          Triedna učiteľka: 5. Koaly
        • Mgr. Nadežda Makarová
        • Mgr. Nadežda MakarováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 7. Vydry
        • Mgr. Barbora Medvecková
        • Mgr. Barbora MedveckováUčiteľka
          Triedna učiteľka: 1.Žaby
        •  Veronika Škultéty
        • Veronika ŠkultétyVychovávateľka
        • Mgr. Radomíra Příkaská
        • Mgr. Radomíra PříkaskáŠkolská psychologička
        • Mgr. Ľudmila Sedláčková
        • Mgr. Ľudmila SedláčkováŠkolská špeciálna pedagogička
        • Mgr. Ivan Srnka
        • Mgr. Ivan SrnkaVychovávateľ
        • Mgr. Ondrej Struhár
        • Mgr. Ondrej StruhárUčiteľ
          Triedny učiteľ: 4. Delfíny
        • Mgr. Mária Trenčanská
        • Mgr. Mária TrenčanskáUčiteľka
          Triedna učiteľka: 3. Zebry
        • Mgr. Juraj Urblík
        • Mgr. Juraj UrblíkUčiteľ
          Triedny učiteľ: 6. Vážky
        • Bc. Eva Walter
        • Bc. Eva WalterVychovávateľka
        • Mgr. Ján Kolesár
        • Mgr. Ján KolesárUčiteľ
        • Bc. Patrik Kozár
        • Bc. Patrik KozárUčiteľ
        • Bc. Monika Láslopová
        • Bc. Monika LáslopováVychovávateľka
        • Bc. Katarína Plevová
        • Bc. Katarína PlevováVychovávateľka
        • Mgr. Edmund Richardson
        • Mgr. Edmund RichardsonUčiteľ
        • Mgr. Ivan Srnka
        • Mgr. Ivan SrnkaUčiteľ
        • Mgr. Karolína Šromeková
        • Mgr. Karolína ŠromekováUčiteľka
        • Ing. Veronika Zelinková
        • Ing. Veronika ZelinkováVychovávateľka
        • Bc. Viktória Gémešiová
        • Bc. Viktória GémešiováVychovávateľka
        • Mgr. Alžbeta Molnárová
        • Mgr. Alžbeta MolnárováZástupkyňa
        • Bc. Martina Palkovičová
        • Bc. Martina PalkovičováUčiteľka
        • RNDr. Alexandra Planková, PhD.
        • RNDr. Alexandra Planková, PhD.Zástupkyňa
        • Mgr. Katarína Porubská
        • Mgr. Katarína PorubskáUčiteľka
          Triedna učiteľka: 8. Sovy
        • Bc. Jana Sečkárová
        • Bc. Jana SečkárováUčiteľka
        • Mgr. Pavel Sibyla
        • Mgr. Pavel SibylaUčiteľ
        • Mgr. Šimon Stopka
        • Mgr. Šimon StopkaUčiteľ
          Triedny učiteľ: 5. Pandy
    • Fotogaléria

      • Prvý školský deň našich prváčikov
      • Letný klub II.turnus Kolonizácia
      • Letný klub I.turnus Superhrdinky a Superhrdinovia
      • Návrat do školy
      • Vyberáme z karantény VI
      • Bioklimatické pásma sveta podľa Mravcov
      • Vyberáme z karantény V
      • Vyberáme z karantény IV
      • Vyberáme z karantény III
      • Riadnu že má moc... táto Veľká noc
      • Vyberáme z karantény II
      • Vyberáme z karantény I